Parukier / Make-up Artist

17/07/2020

Venere by Ami

Venere by Ami ndodhet në zemër të Tiranës. Sallon i cili ka në përparësi të saj cilësinë, bukurinë dhe komoditetin e kërkuar.
26/05/2020

Glam by Ina

Make-up cilësor i çertifikuar nga një nga shkollat më të mira në Tiranë, TESS Albania.
22/05/2020

Beauty Salon Aurora

22/05/2020

Make-up Artist Eni Lena

Eni Lena ka lindur ne Tirane. Me nje pasion te hershem ndaj te bukures, ajo ju dedikua po aq heret artit te make-up duke shkrire me njera tjetren tonalitetet e ngjyrat e emrave me te njohur te produkteve te make up dhe dritehijet e krijuara nga dora e njeriut.
Albanian